Обяви 1 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Левски 1
800 €
1 564.66 лв.

(7.48 €, 14.63 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:50 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 109 пъти.
Площ:
107 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Само в ЕРА Лайф! Тристаен апартамент под наем в предпочитания квартал Левски , Вива Комплекс, Варна с площ 107 кв.м, разположен на пети етаж в тухлена кооперация с два асансьора. Имотът е със следното разпределение :
две уютни спални, просторна дневна с кухненски кът, баня, отделна тоалетна, коридор и излаз на тераса от трите стаи.

Районът предлага отлична инфраструктура в непосредствена близост ще намерите разнообразие от магазини, удобна спирка на градския транспорт, банка, поща, както и детски площадки за игра. Идеално място за комфортен семеен живот с отлична локация!
Код:0708412
Жилищна сграда с контролиран достъп и добре поддържани общи части.

Оферта 0708582
Особености
Обзаведен
Асансьор
Окабеляване
За контакт:
0889106881
Брокер:
Станислава Илиева
0889 106881
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЕРА ЛАЙФ
0889 106 881
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
eralife.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул.'Васил Чекаларов' 12
http://www.era.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Левски 1
Обява: 2d177626100865341

800 €
1 564.66 лв.
История на цената
(7.48 €, 14.63 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Левски 1

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност